Vårt team

På We Select är vi stolta rekryteringsspecialister som vet vad rekrytering innebär idag. Förutom rätt person på rätt plats innebär rekrytering för oss att stärka våra kunders arbetsgivarvarumärke och alltid leverera en kandidat- och kundupplevelse i världsklass. På We Select ger vi dig mer än rätt person på rätt plats.
 

Grundare     Försäljning     Marknadsföring     Rekrytering     Rekry

 
3768AD04-42AD-4D55-8BC8-878F44398647.JPG
 
 

Grundare

 
 
WeSelect-Team-RickardRydstrom.png

Rickard Rydström
Founder & CEO

rickard.rydstrom@weselect.se
0730-55 91 91

WeSelect-Team-PatrikJankevics.png

Patrik Jankevics
Founder & Head of Sales

patrik.jankevics@weselect.se
0727-26 26 02

 
 

Försäljning

 
 
WeSelect-Team-PatrikJankevics.png

Patrik Jankevics
Founder & Head of Sales

patrik.jankevics@weselect.se
0727-26 26 02

Team-WeSelect-KonstantinKiratsopoulos.png

Konstantin Kiratsopoulos
Key Account Manager

konstantin@weselect.se
0730-46 65 68

 
 
 

Marknadsföring

 
Team-Marketing-EmiliaEriksson.png

Emilia Eriksson
Marketing Manager

emilia.eriksson@weselect.se
0766-31 31 25

WeSelect-Team-ClaraGentele.png

Clara Gentele
Digital Marketing Coordinator

clara.gentele@weselect.se
0700-00 95 77

WeSelect-Team-AmyDyvelcrona.png

Amy Dyvelcrona
Digital Marketing Coordinator

amy.dyvelcrona@weselect.se
0735-73 53 74

Team-Marketing-JasminaBijedic.png

Jasmina Bijedic
Digital Marketing Assistant

jasmina.bijedic@weselect.se
0703-82 52 44

 
WeSelect-Team-ImageComingSoon.png

Lina Wiklund

Digital Marketing Assistant

lina.wiklund@weselect.se
0724-49 99 62

 
 
 

Rekrytering

 
WeSelect-Team-JacobHolmberg.png

Jacob Holmberg
Business Manager

jacob.holmberg@weselect.se
0707-25 89 10

WeSelect-Team-JoakimHanel.png

Joakim Hänel
Head of Recruitment

joakim.hanel@weselect.se
0704-75 96 54

WeSelect-Team-AnnaDeVerdier.png

Anna de Verdier
Business Manager Executive
& Senior Recruiter

anna.deverdier@weselect.se
0703-36 64 56

WeSelect-Team-JohanPfeifer.png

Johan Pfeifer
Senior Recruiter
& Account Responsible

johan.pfeifer@weselect.se
0739-23 07 86

 
WeSelect-Team-HannaLiedberg.png

Hanna Liedberg
Senior Recruiter
& Team Manager

hanna.liedberg@weselect.se
0702-92 81 67

 

WeSelect-Team-LudvigAkesson.png

Ludvig Åkesson
Senior Recruiter
 

ludvig.akesson@weselect.se
0701-44 99 00

WeSelect-Team-ElnooshFarhoudfar.png

Elnoosh Farhoudfar
Recruiter
 

elnoosh.farhoudfar@weselect.se
0737-07 04 83

WeSelect-Team-MattiasEklund.png
 
 
WeSelect-Team-LindaHedlund.png

Linda Hedlund
Recruitment Assistant

linda.hedlund@weselect.se
0736-51 61 38

 
WeSelect-Team-HannahSteele.png

Hannah Steele
Recruitment Assistant

hannah.steele@weselect.se
0703-90 98 96

WeSelect-Team-SofiaBellinder.png

Sofia Bellinder
Recruitment Assistant

sofia.bellinder@weselect.se
0762-96 00 03

WeSelect-Team-JohannaJennel.png

Johanna Jennel
Recruitment Assistant

johanna.jennel@weselect.se
0732-62 28 22

WeSelect-Team-ElinBjorkman.png

Elin Björkman
Recruitment Assistant

elin.bjorkman@weselect.se
0768-68 43 69

 
WeSelect-Team-KarinErjeby.png

Karin Erjeby
(Föräldraledig)

Head of Recruitment

karin.erjeby@weselect.se
0707-21 03 06

WeSelect-Team-MikaelaSundell.png

Mikaela Sundell
(Föräldraledig)

Head of Recruitment Projects & Operational Excellence

mikaela.sundell@weselect.se
0739-78 77 94

 
 
 

Rekry

 
Team-Rekry-ShahabShahabi.png

Shahab Shahabi
Head of Product & Development

shahab@rekry.se
0733-55 09 00

Rekry-Team-FilipAnden.png

Filip Andén
Account Manager

filip@rekry.se
0700-17 22 05

Team-Rekry-LindaFredell.png

Linda Fredell
Customer Success Manager

linda@rekry.se
0761-44 44 16